Duyurular / Announcements

Geri git   IQOS Forum - IQOS supports - IQOS destek ve yardımlaşma > IQOS Hakkında > IQOS Hakkında Herşey

Sponsor Reklam Alanı

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 08-21-2017, 09:03 PM   #1
Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri:
Beğeni Puanı:
Tecrübe Puanı: 10
Standart Philip Morris IQOS Sigara Nereden Alınır ?

Philip Morris IQOS sigara nereden alınır sorusu ile yoğun olarak karşılaşıyoruz ama ülkemizde henüz yasal bir satış noktası yok.Yazımızın devamında Türkiye’de IQOS satışı yapan hesapları ve nasıl alabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. instagram hesaplarından IQOS Ukrayna sigaraları satılıyor ve genellikle Parliament kolayca bulunuyor. Ukrayna dışında Kıbrıs, İngiltere, Japonya ve Almanya’da hali hazırda satış yapılan ülkeler. Bazı ülkelerde ise hava limanlarının Duty Free magzalarında bulmak mümkün. İnternet üzerinde ise tabi ki ebay ve amazonda satışı var. IQOS sigara fiyatları ise 110-130 TL arası degişiyor. Philip Morris’in dağıtım ağı düşünüldüğünde Eylül ayından itibaren her köşe başında rahatça bulunabilinecegini tahmin ediyorum.
Admin isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla
Alt 09-28-2017, 07:19 AM   #2
tarkos74
Tecrübe Puanı:
Smile IQOS satışı

1.5 aldır kullanıyorum çok memnunum ama sigara temini zor.Türkiyede ne zaman satışı başlıyacak bu sorunun cevabını hiç bulamadım

Alt 09-30-2017, 09:19 AM   #3
Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri:
Beğeni Puanı:

Alıntı:
tarkos74´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1.5 aldır kullanıyorum çok memnunum ama sigara temini zor.Türkiyede ne zaman satışı başlıyacak bu sorunun cevabını hiç bulamadım
Merhaba 2017 yeni torba yasasının 68. maddesi gereğince onaylandı ve en kısa sürede satışı başlayacaktır.
Admin isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 10-19-2017, 06:21 PM   #4
SAMCRO
Tecrübe Puanı:

Nerden satinalabiliriz instagramda çok değişken fiyatlarla satış yapan sayfalar var ancak hangileri güvenilir bilen varsa PM rica ediyorum.

Alt 10-20-2017, 05:49 PM   #5
ozgurkarayel
Tecrübe Puanı:

Alıntı:
tarkos74´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bende yeni kullanıcıyım. tütün temini beni de düşündürüyor. çok çeşit var acaba hangilerini bulabileceğiz. şu an yasa iptal edildi türkiye'ye de girmeyecek diyolar cihaz hakkında :/ ben aldıgım yerden cihazla birlikte 2 karton tütün de aldım. 2 günde bir paket bitiyor )) e haliyle merak edenler de olduğu için bu sıralar tütün çabuk bitecek gibi. iqos***.com'dan aldım ben tütünü ve cihazı, sürekli tütün bulabileceğimi söylediler bakalım nasıl olacak.

Alt 10-20-2017, 10:53 PM   #6
SAMCRO
Tecrübe Puanı:

Alıntı:
ozgurkarayel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bende yeni kullanıcıyım. tütün temini beni de düşündürüyor. çok çeşit var acaba hangilerini bulabileceğiz. şu an yasa iptal edildi türkiye'ye de girmeyecek diyolar cihaz hakkında :/ ben aldıgım yerden cihazla birlikte 2 karton tütün de aldım. 2 günde bir paket bitiyor )) e haliyle merak edenler de olduğu için bu sıralar tütün çabuk bitecek gibi. iqospazar.com'dan aldım ben tütünü ve cihazı, sürekli tütün bulabileceğimi söylediler bakalım nasıl olacak.
O site çok pahalıya satıyor 650 diyor su an piyasası 450 tl hocam 2.4 plus yeni çıkan versiyon olsa neyse diycem

Alt 10-24-2017, 09:19 PM   #7
ozgurkarayel
Tecrübe Puanı:

Alıntı:
SAMCRO´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
O site çok pahalıya satıyor 650 diyor su an piyasası 450 tl hocam 2.4 plus yeni çıkan versiyon olsa neyse diycem
hocam bir çok siteden baktım, istanbul'da doğubankta aradım. doğubankta 850 tlden aşağı fiyat ve istediğim tütünü bulamadım. ukraynadan getirilen ikinci sınıf tütünlerle karşılaştım. zaten ayni fiyata denk geliyor bi karton heets ve cihaza 650tl verdim heetsi türkiyede milet bulamıyor. ayrıca ilgi ve alakadan memnun da kaldım. cihazi aldıktan sonra bile ilgileniyorlar. yani türkiyede olmadıgı için bir çok isimle muhatap oldum böyleleriyle karşılaştığım için memnunum.

Alt 11-24-2017, 08:07 AM   #8
Beğendikleri:
Beğeni Puanı:
Standart Sigara

Merhaba,
Iqos farklı sigaraları için fiat verir misiniz ltf.Semt Fenerbahçe/Kadıköy
Tşkler.
syakamercan@gmail.com

Konu sym tarafından (11-24-2017 Saat 08:10 AM ) değiştirilmiştir.
sym isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 03-09-2018, 08:16 AM   #9
Beğendikleri:
Beğeni Puanı:

Marlboro çeşitleri satan varsa bana ulaşabilir mi
ahmettoz77 isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 04-24-2018, 04:55 PM   #10
Beğendikleri:
Beğeni Puanı:
Standart Iqos Hakkında herşey

Arkadaşlar aşağıda yazdığım yazılar %100 doğrudur. Kim olduğum çok önemli değil. Ama çoğunuzdan çok fazlasını biliyorum. Sorularınız olursa seve seve yanıtlarım.

Bazı yorumlar okudum. Bu yorumlara dayanarak bazı açıklamalar yapacağım.
1) Iqos un yakın zamanda Türkiye ye gelme ihtimaliçok zor. (min. 2 sene. seçimler var ve hemen akabinde yasa çıksa minimum 6 ay çıkması sürer.Ancak şirket çalışanları satış operasyon için hazırlıklarını tamamladı. )
2)Alacaksanız 2.4 plus(yeni versiyon) alın.1.5 dakikada şaj oluyor. Eski versiyonlar 4 dakikada şarj oluyor.
3)Iqos kıbrısta ilk alım cihaz 200 tl+1 karton heets 120tl = toplam 320 tl İkinci cihazı almak isterseniz 350 tl sadece cihazı sigara hariç.
4)En ucuz ülke Ukrayna. 2 karton sigara + cihaz = Toplam 320 tl Hetts kartonu 50 tl
5)Dünyada Marlboro ve Parliament Heets altında buluşuyor. Yakında sadece Heets markası olacak. Bazı arkadaşlar Ukrayna sigaraları için kötü yorum yapmışlar. Ancak hepsinin üretim standartları aynı ve aynı kalitede. Tek fark ukrayna da parliament tütünü kıbrısta Marlboro tütünü kullanılıyor. Yakın zamanda tek tütün olacak.
6) Iqos cihazlarının garantisi yok. Cihazı aldığınız ülkede,alınan kişi tarafından kimlik ibrazı ile gerekli garanti işlemleri yaptırılabilinir. Cihazın tamiri kesinlikle YOKTURRRR. Kullanıcı hatası yok ise BİREBİR değişim garantisi var. Garanti süresi 2 yıldır.
Ben internet sitelerinde araştırdım. İnstagramda da araştırdım. Fiyatlar çok uçuk. Avrupa sigaraları pahalı olması normal. Ancak ukrayna ürününün 160-200 tl olması çok faiş. Gereksiz.
Iqos mükemmel bir seçim. Ancak Türkiye de olmaması büyük kayıp. Umarım yanılır ve daha kısa sürede ülkemizde satışına sahit olurum. Saygılarımla
exodus78 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Tag Ekle
alınır, iqos, morris, nereden, philip, sigara

Seçenekler
Stil